KONST / Litografier / Färglitografier 11986202
nr 1198 6202
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st. Signerad, numrerad 36/50, daterade -85, bladets mått: 20x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:12:59
19/8 21:02:21
150 kr
20/8 18:03:22
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks